• joomlaslide-zimawmiescie2020

Bal Karnawałowy dla klas 0-3 - 7.02.2020

Dzień otwarty - 3 marca godz. 18.00

Zdrowe jedzenie

Dnia 15 listopada, zgodnie z tematyką zajęć, uczniowie klas pierwszych rozmawiali o zdrowym trybie życia. Omawiając temat, dzieci zwróciły uwagę na spokojny i długi sen odpowiedni do wieku. Na to, że powinniśmy jeść mało, ale często. W trakcie rozmowy skupiliśmy się także na różnorodności posiłków, a przede wszystkim na warzywach i owocach w każdej postaci. Dzieci tego dnia przyniosły do szkoły potrzebne produkty i przygotowały samodzielnie pełne witamin drugie śniadanie. Przekonały się jednocześnie, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Po wykonaniu każdy mógł opowiedzieć co lubi i jak wygląda jego kanapka. A po klasowej uczcie uczniowie wyklejali piramidę żywieniową. A tak prezentują się kanapki w klasie 1 B i C: