• joomlaslide-zimawmiescie2020

Jasełka szkolne - 18 grudnia

Zebranie z rodzicami - 7 stycznia godz. 18.00

Dzień Pluszowego Misia - wyniki konkursu oraz wydarzenia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci z klas 0-3 przybyły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami. To właśnie z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”. W konkursie wzięło udział ponad sześćdziesięcioro dzieci. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom. Nagrodzone zostały wyróżnienia oraz I, II i III miejsca. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

Ten dzień był także niesamowitym wydarzeniem dla dzieci. Przy wejściu do szkoły przywitał wszystkie dzieci Pluszowy Miś, który rozdawał kolorowanki. W ciągu dnia dzieci kolorowały, a także kodowały misie. Rozmawiały na temat bajek oraz książek, w których głównym bohaterem był miś. Poznały historię pluszowego misia i dowiedziały się, że pluszowy miś istnieje od 1902 roku. Dodatkowo w klasie 1 B dzieci robiły misie z ręczników. W klasie 1 D dzieci wykonały pracę plastyczną: „Mój pluszowy miś”, a w klasie 3 A miś był trasą dla ozobotów.