Drukuj

Konkursy artystyczne

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2019/2020:

1. Konkurs "Moja Ojczyzna"
I miejsce - Maria Laskowska 1 B, Lena Wręczycka 2 C, Zuzanna Landowska 1 A
II miejsce - Kalina Grajek 1 C, Klaudia Mastalerz 1 C, Antoni Suszek 1 A, Ewa Malik 1D, Julia Lewandowska 1 C
III miejsce - Jan Suszek 3 A, Maja Wasilewska 1 B, Joanna Borysewska 1 C, Hanna Plęs 1 B, Karol Nowakowski 1 C, Ola Kulik 1 D, Maja Burzec 1 A
wyróżnienia - Konstanty Bors 1 A, Demir Sinitsa 1 C, Pola Kudzinowska 2 C, Laura Okła 1 C, Lena Kłos 2 C, Hanna Miernik 1 D

2. Konkurs „Ozdoba świąteczna”

I miejsce – Zofia Topolska „0”, Antoni Suszek 1A, Ola Kulik 1A, Konstanty Bors 1A, Maria Laskowska 1B, Antoni Żebrowski 1B, Michał Salak 1C, Magdalena Grzybek 2C

II miejsce – Amelia Fortuniak „0”, Zofia Sarniak „0”, Michał Gładysz „0”, Maja Wasilewska 1B, Julia Tratkiewicz 1B, Łukasz Kosiorek 1C, Joanna Sobkowiak 1D, Maria Poławska 2B, Maja Łapin 3A

III miejsce – Antoni Dąbrowski „0”, Aleksander Śladowski „0”, Dawid Łata 1A, Maja Burzec 1A, Hanna Plęs 1B, Laura Okła 1C, Demir Sinitsa 1C, Wiktor Burzyński 1C, Jakub Salak 2A, Jan Giero 2B, Franciszek Ruciśki 2C, Pola Kudzinowska 2C, Jakub Cichocki 2C, Rafał Pankiewicz 3A

Wyróżnienie – Oliwia Mizera „0”, Oskar Jemiołek „0”, Piotr Kołodziejski 1B, Lena Słabosz 1B, Gabriela Nowosad 1C, Joanna Borysecka 1C, Jakub Korycki 1C, Wiktoria Kostecka – Sieńko 1D, Jakub Stańczak 1D, Hanna Piszczako 2B, Dominik Lisiecki 2B, Jan Suszek 3A

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2018/2019:

1. Wyniki II edycji Konkursu Poezji i Piosenki Irlandzkiej organizowanego pod honorowym patronatem Ambasady Irlandii w Warszawie:

II miejsce - Aleksandra Wolak z kl. 3 Dw kategorii piosenka

III miejsce - Thelio Hostein-Błoch z kl. 3 D, w kategorii poezja 

2. Wyniki konkursu "Makieta budynków krajów niemieckojęzycznych":

I miejsce - Paweł Księżak z klasy 3 F

II miejsce - Monika Kamień z klasy 3 C

III miejsce - Julia Świąć z klasy 3 F

3. Wyniki konkursu pieśni i poezji patriotycznej:

II miejsce - Sofiia Zaycewa klasa 1 A, w kategorii poezja

II miejsce - Jan Suszek klasa 2 A, w kategorii poezja

II miejsce - Julia Wilczyńska klasa 8 A, w kategorii poezja

II miejsce - Zuzanna Bystrek klasa 1 A, w kategorii pieśń

II miejsce - Aleksandra Zaręba klasa 1 A, w kategorii pieśń

II miejsce - Małgorzata Czapowska klasa 8 A, w kategorii pieśń

II miejsce - Daria Będkowska klasa 3 A (gimn.), w kategorii pieśń

Laureaci wystąpią podczas uroczystego apelu z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości, który odbędzie się 14 listopada, pozostali  uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

4. Wyniki konkursu „Mój przyjaciel miś”:

I miejsce – Mila Cacko; Magdalena Michoń; Aleksandra Langen; Apolonia Wojtak

II miejsce – Hanna Antończyk-Kotecka; Hanna Kowalska; Urszula Sałacińska

III miejsce – Lena Pikulska; Jakub Czajka; Adam Murawski; Dominik Lisiecki; Milena Strzelczyk; Lena Kłos; Hanna Piszczako, Pola Kudzinowska

5. Wyniki konkursu „Kreatywna choinka”:

I miejsce – Lilianna Dwórznik z klasy 7 A

II miejsce – Marcin Zarembowicz z klasy 7 A

III miejsce – Maja Klimek oraz Małgorzata Jejno z klasy 3 G

6. Kapituła Hali Woli wyróżniła nagrodami dwie utalentowane plastycznie uczennice: Jagodę Maciejewską (8 C) oraz Inkę Piotrowską (8 A).

7. IV edycja Bemowskiego konkursu „Zawody zatrzymane w obiektywie”.

II miejsce - Amelia Tomczak z klasy 3 C

8. Kapituła Hali Woli wyróżniła nagrodami 2 utalentowane plastycznie uczennice: Jagodę Maciejewską z klasy 8 C oraz Inkę Piotrowską z klasy 8 A

9. Konkurs wielkanocny z j. niemieckiego "Frohe Ostern":

I miejsce – Aniela Cimochowska z kl. 3 B

II miejsce – Marcin Zarembowicz z kl. 7 A

III miejsce – Lilianna Dwórznik z kl. 7 A

10. Konkurs „Cudaki-śmieciaki”:

I miejsce: Magdalena Grzybek, Hanna Piszczako, Aleksandra Langen.

II miejsce: Jakub Czajka, Maja Frymus, Tadeusz Porucznik.

III miejsce: Lena Kłos, Zuzanna Bystrek, Dominik Lisiecki, Antoni Suszek, Maja Łapin, Adam Murawski.

Wyróżnienia: Aleksandra Zaręba, Jan Suszek, Franciszek Ruciński, Adam Sieniła.

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2017/2018:

1. Konkurs biblioteczny "Mój pluszowy miś":

I miejsce ex aequo:

Hanna Antończyk-Kotecka, klasa 0
Maja Frymus, klasa 1
Stanisław Gazda-Rosłaniec, klasa 0

II miejsce ex aequo:

Maria Klocek, klasa 0
Jakub Czajka, klasa 0
Natalia Dzierżanowska, klasa 0
Bartosz Gil, klasa 1
Milena Strzelczyk, klasa 1
Sofiia Zaytseva, klasa 0

III miejsce ex aequo:

Rafał Pankiewicz, klasa 1
Maya Iwueze, klasa 0
Amelia Kowal, klasa 1

2. III miejsce Julii Adamczyk z klasy 3 C w tańcu grupowym w Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym World Dance Championship WADF 2017.

3. Konkurs wewnątrzszkolny na makietę budynków krajów niemieckojęzycznych:

I miejsce zajęła Dorota Kimus z klasy 7 A,
II miejsce Matylda Pater z klasy 7 A,
III miejsce Weronika Gawlik z klasy 7 A.

4. Konkurs z j. niemieckiego – „Kreatywna Choinka”:

I miejsce – Sebastian Głaszcz z kl. 3 C
II miejsce – Kacper Puczkowski z kl. 2 B
III miejsce – Oliwia Czapska z kl. 3 B
wyróżnienie – Maksymilian Huzarek z kl. 3 B

5. Świetlicowy konkurs plastyczny "Jesienne drzewo"

Praca przestrzenna:
I miejsce - Jan Suszek kl. I
II miejsce - Bartosz Gil kl. I
III miejsce - Maciej Kruk kl. I, Wiktoria Dąbrowska kl. 0
Praca płaska
I miejsce - Rafał Pankiewicz kl. I
II miejsce - Stanisław Zaręba kl. I, Milena Strzelczyk kl. I
III miejsce - Hanna Antończyk - Kotecka kl. 0

6.  Konkurs plastyczny – 150 rocznica urodzin Konstancji Markiewicz:

I miejsce – Sandra Witkowska – 3 C
II miejsce – Weronika Gawlik – 7 A
III miejsce – Joanna Skrońska – 7 C

7.  Wyniki konkursu „Wielkanocny kurczaczek” dla klas „0” i I

Uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać samodzielnie jedną pracę w dowolnie wybranej technice w formie przestrzennej. 

Kategoria „0”:

I miejsce – Mila Cacko, Zofia Mrożewska, Jakub Czajka

II miejsce – Michał Krupa

III miejsce – Aleksandra Zaręba, Stanisław Gazda – Rosłaniec

Kategoria kl. I:

I miejsce – Maja Frymus, Maja Łapin

II miejsce – Amelia Kowal, Milena Strzelczyk, Jan Suszek

III miejsce – Rafał Pankiewicz, Stanisław Zaręba

Wyróżnienie:

Miłosz Sobczyk – klasa I

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017

1. Marika Knopik, klasa 1 H -  I miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

2.  Bartosz Warda, klasa 1 C - II miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

3. Klaudia  Rogalska, klasa 2 F - III miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

4.  Izabela Adamowicz, klasa 2 C - I miejsce w szkolnym  konkursie z języka niemieckiego "Kreatywna choinka"

5. Zuzanna Pankowska, klasa 3 C - I miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego "Frohe Ostern"

6. Zuzanna Prokop, klasa 2 F - II miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego "Frohe Ostern"

7. Paulina Lipska, klasa 3 A - III miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego "Frohe Ostern"

8. A. Barra, O. Śmigaj, A. Olczyk, K. Pawłowski, K. Górski i P. Potera, I miejsce w FAKT 2017, Forum Angielskich Kół Teatralnych w kategorii przedstawienie

9. J. Ukielska z klasy 2 D - I miejsce w FAKT 2017, Forum Angielskich Kół Teatralnych w kategorii piosenka

10. Zespół wokalny "Wir" - nagroda specjalna w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL - Lieder Wettbewerb