Drukuj

Konkursy przedmiotowe

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2019/2020:

1. Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego:

I miejsce – Uliana Zelenko

II miejsce – Anita Owczarek

III miejsce – Maria Jakóbczyk


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019:

1. Konkursy kuratoryjne – do etapu rejonowego zakwalifikowało się 3 uczniów – 1 uczeń z języka francuskiego; 1 uczeń z historii oraz 1 z geografii - konkursy nadal trwają.

2. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z j. niemieckiego:

I miejsce - Kamila Więckowska z kl. 8 A
II miejsce - Amelia Ziniewicz  z kl. 3 C
III miejsce - Monika Kamień  z kl. 3 C

Wyróżnienie - Remigiusz Wojtak z kl. 4 A 

3. Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego. 

W klasie siódmej:

I miejsce – Amelia Nałęcz-Jawecka z kl. 7 A

II miejsce – Łukasz Stępień z kl. 7 A

III miejsce – Jędrzej Rzepko z kl. 7 A

W klasie ósmej:

I miejsce – Karolina Tomasiak z kl. 8 A

II miejsce – Karolina Cichocka, Kamila Więckowska z kl. 8 A

III miejsce – Julia Kokocińska z kl. 8 B

W klasie trzeciej gimnazjalnej:

I miejsce – Amelia Ziniewicz z kl. 3 C

II miejsce – Monika Kamień z kl. 3 C

III miejsce – Mateusz Miksa z kl. 3 B

4. Konkurs ortograficzny. Najlepiej z 19 osób biorących w nim udział tekst dyktanda napisali:

1. Aleksandra Onysk z 3 D

2. Anastazja Uba  z 8 C

3. Jakub Kołbuś z 8 B

Do kolejnego etapu, wojewódzkiego, przeszła Aleksandra Onysk z klasy 3 D. 

5. WARSZAWSKA SYRENKA - do kolejnego etapu przeszli:

1.      Alinka Połojańska klasa 0 A

2.      Kajetan Dalecki klasa 0 A

3.      Zuzanna Bystrek klasa 1 A

4.      Maja Frymus klasa 2 A

5.      Bartek Gil klasa 2 A

6.      Amelia Kowal klasa 2 A

7.      Justyna Bielecka klasa 8 C

8.      Thelio Hostein – Błoch klasa 3 C (gimn.)

6. Mistrzowie języka ojczystego:

Tytuł Mistrza Poprawnej Polszczyzny wywalczyła Alicja Pyszlak z klasy 8 D, wicemistrzami zostali: Kamila Głodek, Zofia Bartnik, Thelio Hostein – Błoch, Zuzanna Tuszyńska

7. Szkolny konkurs „Bohaterowie Kamieni na szaniec”:

I miejsce -  Alicja Pyszlak, Julia Styś i Magdalena Olszewska z kl. 8 D

8. Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”:

Aleksandra Onysk z kl. 3 D została laureatką tego konkursu.

9. Konkurs Mazowsze, Moja Mała Ojczyzna:

Pola Kudzinowska została laureatką I miejsca.

10. Wyniki konkursu o krajach niemieckojęzycznych:

I miejsce – Anita Owczarek – klasa 7 A

II miejsce – Łukasz Stępień – klasa 7 A oraz Mateusz Miksa  – klasa 3 B

11. Konkurs literacki „Turlane opowieści”:

Uczniowie starsi:

I miejsce - Alicja Pyszlak  „Pharmacum”

II miejsce - Wiktoria Bogacka, Jakub Grześkowiak, Anna Kowalska, Jagoda Maciejewska, Felicja Kijeńska „Tajemnica naszyjnika Emmersonów”

III miejsce - Zofia Piórkowska, Julia Miłosz „Cukierek śmierci”, Aleksandra Wolak „ Kreduliony”

Uczniowie młodsi:

I miejsce - Julia Dróżdż, Zofia Kośnik, Remigiusz Wojtak „Tajemniczy amulet”

II miejsce - Patrycja Ignaciuk, Julia Żyłowska „Pirat i księżniczka”

III miejsce  - Jędrzej Rzepko „Chatka”

12. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 201

Wyróżnienie w kategorii BENIAMIN otrzymał Wojciech Sikorski z klasy 5 A.

13. Wewnątrzszkolny konkurs matematyczny „Szkolny Geniusz Matematyczny” dla uczniów klas czwartych, piątych i siódmych.

Laureatami konkursu zostali:

Wojciech Sikorski uczeń klasy 5 A – I miejsce

Antoni Jakóbczyk uczeń klasy 5 A – III miejsce

Barbara Sawa  uczennica klasy 7 B – III miejsce

14. Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”:

Wyróżnienie w kategorii komiks - Pola Kudzinowska z klasy I C

Wyróżnienie w kategorii prezentacja - Amelia Tomczak z klasy III C gimnazjalnej


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2017/2018:

1. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z j. niemieckiego

I miejsce zajęła Matylda Wiewiór z kl. 3 C
II miejsce zdobyła Monika Kamień z kl. 2 C
III miejsce Zuzanna Klein z kl. 7 B

2. Paweł Rachocki z klasy 3 B otrzymał stypendium miasta st. Warszawy Sapere Auso 3. Konrad Janikowski z klasy 3 B zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego  

3. Julia Ukielska z 3 D i Aleksandra Onysk z 2 D przeszły do kolejnego etapu (wojewódzkiego) Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się 10 marca 2018 r. 

4.  Konkurs wiedzy o Konstancji Markiewicz

I miejsce – Bartłomiej Winiszewski – 3 E

5. Najlepsza prezentacja o Konstancji Markiewicz

I miejsce – Jagoda Maciejewska – 7 C

6. Konkurs „Poprawna polszczyzna na co dzień”

I miejsce – Julia Ukielska – 3 D
II miejsce – Zuzanna Skinder – 3 E
III miejsce – Aleksandra Onysk – 2 D

7.  Konkursy leksykalno-gramatyczne z języka niemieckiego:   

Wśród uczniów klas siódmych najlepsza okazała się Karolina Tomasiak z klasy 7 A, II miejsce zajął Kajetan Kulesza z klasy 7 B, III natomiast Karolina Cichocka z klasy 7 A. 

W klasach drugich gimnazjalnych I miejsce zdobył Mateusz Miksa z klasy 2 B, II miejsce przypadło Natalii Wasilewskiej również z klasy 2 B, a III miejsce zajęła Daria Będkowska z klasy 2 A.

Wśród uczniów klas trzecich gimnazjalnych najlepsza okazała się Nicol Laktineh z klasy 3C, II miejsce zajął Konrad Iwanowski z klasy 3 C, III miejsce przypadło Julii Adamczyk również z klasy 3 C.

8.  Wyniki konkursu z języka niemieckiego "Frohe Ostern":

I miejsce - Aleksandra Terlecka z klasy 2 B
II miejsce - Weronika Gawlik z klasy 7 A
III miejsce - Kamil Kowalski z klasy 3 A

9. Wyniki konkursu „Die DACHL – Länder – kraje niemieckojęzyczne”

I miejsce – Antoni Hajłasz z klasy 7 B
II miejsce – Amelia Ziniewicz z klasy 2 C
III miejsce – Mateusz Miksa z klasy 2 B

10. Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”:

Wyróżnienie w kategorii KADET otrzymał Kajetan Kulesza uczeń klasy 7 B
Wyróżnienie w kategorii JUNIOR otrzymał Konrad Iwanowski uczeń klasy 3 C

11. Konkurs „Szkolny Geniusz Matematyczny”:

Kajetan Kulesza   uczeń klasy 7 B – III miejsce
Felicja Kijeńska uczennica klasy 7 C – III miejsce

12. Konkurs "Irena Sendlerowa – Matka dzieci Holokaustu" w SP nr 204

Osiągnięcia naszych uczennic w kategorii praca literacka:
II miejsce – Monika Kamień z kl. 2 C
III miejsce – Julia Wiechowska z kl. 2 C

13. Konrad Janikowski z klasy 3 B został Laureatem Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego.

14. „Tajemnice ciała człowieka„ –wyniki konkursu

 Dnia 29 maja odbył się szkolny konkurs z biologii „Tajemnice ciała człowieka„ dla uczniów 2 klas gimnazjum i 7 klas szkoły podstawowej:

Klasy 7 szkoły podstawowej:

I miejsce - Adrian Gołębiewski kl. 7b
II miejsce - Jakub Kołbuś kl. 7b

Klasy 2 gimnazjum:    

I miejsce - Katarzyna Matejko kl. 2a
II miejsce - Martyna Zielińska kl. 2a
III miejsce - Daria Będkowska kl. 2a oraz Konstanty Korol-Borodziuk kl. 2a       


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2016/2017:

1. Do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego zakwalifikowały się:

- Angelina Barra - klasa 3 D 

- Hanna Tulin - klasa 3 B

2. Magdalena Kucharska, klasa I G - I miejsce w szkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych

3. Norbert Borkowski z klasy 1 C zakwalifikował się do II etapu konkursu z języka angielskiego "Bednarska Matters"

4. Angelina Barra z klasy 3 D, Kaja Gliwicka z klasy 3 E i Hanna Tulin z klasy 3 B zakwalifikowały się do III etapu konkursu z języka angielskiego "Brainstorm"

5. Gabrysia Krasnowska, klasa I A - I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

6. Kamila Głodek, klasa I A - II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

7. Mateusz Miksa, klasa I B - III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

8. Konrad Iwanowski, klasa II C - I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

9. Nicol Laktineh, klasa II C - II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

10. Julia Adamczyk, klasa II C -III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

11. Natalia Wajszczuk, klasa III A i Weronika Wójcik, klasa III B - I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

12. Kacper Pawłowski, klasa 3 C - II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

13. Weronika Jejno, klasa III B - III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

14. Agata Michalska, klasa III D - finalistka konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego

15. Angelina Barra, klasa III D i Hanna Tulin, klasa III B - finalistki konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego

16. Hanna Tulin, klasa 3 B - III miejsce w ustnym etapie konkursu języka angielskiego "Brainstorm"

17. Martyna Zielińska, klasa 1 C - I miejsce w konkursie "Drzewa i krzewy Polski"

18. Amelia Tomczak,  klasa 1 C - II miejsce w konkursie "Drzewa i krzewy Polski"

19. Monika Kamień, klasa I C - III miejsce w konkursie "Drzewa i krzewy Polski"

20. Natalia Wajszczuk, klasa 3 A - I miejsce w szkolnym konkursie „Die DACHL – Länder – kraje niemieckojęzyczne”

21. Konrad Iwanowski, klasa 2 C - I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym Geniusz

22. Wiktoria Kaliszuk, klasa 2 C - I miejsce w szkolnym konkursie "Tajemnice ciała człowieka"


 

 Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016:

1. Do II etapu konkursu z języka angielskiego "Brainstorm" zakwalifikowali się uczniowie:

- Agata Fusiarz, klasa 3 E

- Iga Dymarska, klasa 3 A

- Maciej Padiasek, klasa 3 A

2. Iga Dymarska z klasy 3 A wygrała II Bemowski Konkurs Ortograficzny w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomej Dysleksji

3. Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego zakwalifikowali się uczniowie:

 - Iga Dymarska, klasa 3 A

- Natalia Fingas, klasa 3 D

- Agata Fusiarz , klasa 3 E

- Zofia Kazimierczak, klasa 3 D

- Maciej Padiasek, klasa 3 A

4. Do II dzielnicowego etapu Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się uczniowie:

- Iga Dymarska, klasa 3 A

- Weromika Wójcik, 2 B

- Agata Fusiarz, klasa 3 E

5. Do III etapu warszawskiego konkursu z języka angielskiego "Brainstorm" zakwalifikowali się uczniowie:

- Agata Fusiarz, klasa 3 E

- Iga Dymarska, klasa 3 A

- Maciej Padiasek, klasa 3 A

6. Matylda Wiewiór, klasa I C - I miejsce w szkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych

7. Do II etapu rejonowego Konkursu Kuratoryjnego z Religii "Jan Paweł II - wychowawca młodzieży" zakwalifikowali się uczniowie:

- Zuzanna Basińska,  klasa 3 D

- Weronika Wiśniewska,  klasa 3 E

- Emilia Ziaja,  klasa 1 E

8. Uczennice: Maja Kucharczyk z klasy 2 E, Natalia Fingas z klasy 3 D oraz Agata Fusiarz z klasy 3 E zostały Laureatkami wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Francuskiego. 

9. Kacper Pawłowski, klasa 2 C - I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym klas II

10. Iga Dymarska, klasa 3 A - I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno - leksykalnym z języka niemieckiego

11.Barbara Truskolaska i Aleksandra Woźniakiewicz, klasa 3 D - II miejsce w dwuetapowym VI Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Cztery Żywioły” – edycja 2015/2016 „Powietrze”

12. Iga Dymarska, klasa 3 A- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal"

13.  Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny:

 Agata Fusiarz, klasa 3 E -  tytuł laureata z języka francuskiego

Maja Kucharczyk, klasa 2 E -  tytuł laureata z języka francuskiego

- Zofia Kazimierczak, klasa 3 D - tytuł finalisty z języka angielskiego

- Agata Michalska, klasa 2 D - tytuł finalisty z języka francuskiego

14. Szkolny Geniusz Matematyczny - Laureatami konkursu zostali:

Konrad Iwanowski, klasa 1 C – II miejsce

Kacper Pawłowski, klasa 2 C – III miejsce

15.  Kasper Pawłowski, klasa 2 C - I miejsce w szkolnym konkursie o krajach niemieckojęzycznych DACHL - Länder

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2014/2015:

1. Do II rejonowego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Francuskiego zakwalifikowali się uczniowie:

- Golc Kamila, klasa 3 D

- Podstolska Alicja, klasa 3 D

- Chlaściak Justyna, klasa 3 E

- Lubak Natalia, klasa 3 E

- Kucharczyk Konrad, klasa 3 E

- Cięciara Jan , klasa 3 E

 

2. Do II rejonowego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Historii zakwalifikował się uczeń:

- Puliński Michał, klasa 3 E

 

3. Do II etapu konkursu z języka angielskiego "Brainstorm" zakwalifikowali się uczniowie:

- Zofia Kazimierczak, klasa 2 D

- Dominika Zagórska, klasa 3 A

- Jan Cięciara, klasa 3 E

 

4. Do II dzielnicowego etapu Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się uczniowie:

- Dominika Zagórska,  klasa 3 A

- Szymon Niemiec,  klasa 1 B

- Justyna Chlaściak,  klasa 3 E

 

5. Do III - ostatniego etapu konkursu z języka angielskiego "Brainstorm" zakwalifikowali się uczniowie:

- Zofia Kazimierczak,  klasa 2 D

- Jan Cięciara,  klasa 3 D

 

6. 17.12.2014 odbył się finał wewnątrzszkolnego konkursu z języka niemieckiego:

- Kataryna Mokosa, klasa 3 C - I miejsce

- Karolina Tchoń, klasa 3 C - I miejsce

- Ewa Witkowska i Weronika Wójcik, klasa 1 B - wyróżnienie

 

7. Jan Cięciara z klasy 3 E zajął III miejsce w warszawskim konkursie języka angielskiego "Brainstorm"

 

8. Do II etapu konkursu "Szkolny Geniusz Matematyczny"zakwalifikowali się uczniowie:

- Aleksandra Piwowarczyk, klasa  2 C

- Kacper Pawłowski, klasa 1 C

- Kacper Prywata, klasa 1 D

- Zuzanna Janiszewska, klasa 1 A

- Krystian Madej, klasa 1 C

 

9. Barbara Truskolaska z klasy 2 D zajęła II miejsce w dzielnicowym konkursie "Wielowiekowe Polsko-Węgierskie Kontakty"

 

10. Jakub Sucharski z klasy 2 D zajął III miejsce w dzielnicowym konkursie "Wielowiekowe Polsko-Węgierskie Kontakty"

 

11. Dnia 14 maja 2015  uczniowie przystąpili do II etapu wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego dla uczniów klas I i II „Szkolny GENIUSZ matematyczny”

 - I miejsce zdobył Kacper Pawłowski, klasa 1 C

- II miejsce zdobył Kacper Prywata, klasa 1 D

- III miejsce zdobyła Zuzanna Janiszewska, klasa 1A

 

 


 

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014:

1)    Bugała Ernest , klasa 3C – finalista Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego  

2)    Dobrosława Król, klasa  3 E- finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego 

3)    Kamil Wojnowski, klasa 3D – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej"

4)    Karolina Tchoń, klasa 2C - I miejsce w szkolnym konkursie geograficznym „Z geografią na Ty” 

5)    Aleksandra Piwowarczyk, klasa 1C - wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny"

6)    Sebastian Sinkiewicz, klasa 1C - wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny"

7)    Anna Basińska, klasa 2E - wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny"

8)    Karolina Tchoń, klasa 2C - wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny"

9)    Natalia Fingas, klasa 1D - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

10) Anna Basińska,  klasa 2E - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

11) Filip Marcinkowski, klasa 3C - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur