ZIMA W MIEŚCIE 2018

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Szanowni Państwo,

Chciałbym przekazać kilka informacji na rozpoczęcie akcji „Zima w mieście”, jednocześnie zapraszam do odwiedzania naszej strony i śledzenia nowości.
1. Wchodzimy wejściem bocznym obok szatni na parterze oznaczone plakatem "Zimy w mieście"
2. Dzieci zmieniają obuwie, kurtki i buty zostawiają w miejscu wyznaczonym dla grupy (szatnie z numerami grup będą oznaczone numerami odpowiadającymi grupie do której dziecko jest przypisane)
3. Przy wejściu, na tablicy ogłoszeń "Zimy w mieście" będą wywieszone listy grup z numerami sal i nazwiskami wychowawców.
4. W poniedziałek na wszystkie dzieci wychowawcy będą czekali w salach na drugim piętrze 201-204, 207. Bardzo proszę o odprowadzenie dzieci do sal i dopełnienie formalności - przekazanie wychowawcom oświadczeń (do pobrania na stronie), ew. informacji o dziecku ważnych ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.
5. W poniedziałek prawie wszystkie dzieci mają zajęcia na terenie szkoły, ew. na boisku. Przewidujemy wycieczkę na posterunek policji, do jednostki straży pożarnej, gry planszowe, zajęcia sportowe i zajęcia integracyjne z wychowawcami.
6. Od godziny około 16.00 wszystkie dzieci będą przebywały w wyznaczonych salach.
7. Proszę, aby dzieci posiadały odpowiednią ilość picia i dodatkowego jedzenia w zależności od indywidualnych potrzeb.

Ramowy plan dnia:

7.00 – 8.00 Schodzenie się dzieci

8.00 – 9.00 Zajęcia organizowane w grupach, śniadanie

9.00 – 12.00 Zajęcia przedpołudniowe (wycieczki, warsztaty, zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne

12.00 – 13.30 (14.00) Obiad (w zależności od powrotu z zajęć)

13.30 – 16.00 Zajęcia popołudniowe

16.00 – 17.30 Zajęcia świetlicowe, odbiór dzieci.

Regulamin akcji "Zima w mieście" [pobierz]

Regulamin korzystania z pływalni [pobierz]

Regulamin korzystania z pływalni grup zorganizowanych [pobierz]

Dokumenty do wypełnienia [pobierz]