• joomlaslide-rekrutacjakl7
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Kiermasz bożonarodzeniowy

Gwiazdki, aniołki, choinki, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, stroiki i kojarzące się ze świętami akcesoria można było znaleźć na stoiskach, które zostały wystawione na korytarzach naszej szkoły we wtorek 5 grudnia. Cynamonowy i korzenny zapach domowych wypieków wprowadził wszystkich gości w magiczny nastrój zbliżających się świąt. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów i nauczycieli, jak i rodziców i gości naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!!!