• joomlaslide-rekrutacjakl7
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Podziękowania dla Wolontariatu

Dnia 5 grudnia 2017 roku w ratuszu odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Wolontariusza, w którym miały przyjemność uczestniczyć dwie uczennice naszej szkoły oraz pani Magdalena Krakowiak. Jeszcze przed rozpoczęciem przywitano nas cudownym poczęstunkiem i jakże pożądanymi w ten zimny dzień ciepłymi napojami. W ramach rozpoczęcia mieliśmy okazję wysłuchać przemówień i podziękowań zwróconych w stronę wolontariuszy, do których dołączył się m.in. wiceburmistrz dzielnicy Bemowo. Następnie nastąpiła część artystyczna, w której to mogliśmy usłyszeć kilka piosenek w wykonaniu znanej nam z programów telewizyjnych typu "The Voice of Poland" Marty Maksymiuk przy akompaniamencie jej narzeczonego. Para wykonała kilka swoich utworów, ale posiłkowała się również twórczością muzyków takich jak Kayah czy bardziej globalnie Sam Smith, swój występ zakończyli wszystkim znanym kawałkiem zespołu Wam "Last Christmas". Jako ostatni wystąpił coach, który zachęcił nas do interakcji między sobą. Starał się nauczyć nas efektywnej dla obu stron rozmowy, nawet jeśli nie znaliśmy naszego rozmówcy. Po zakończeniu ćwiczenia nastąpiło rozdanie symbolicznych upominków i zakończenie spotkania. Za działalność naszego Klubu Ośmiu otrzymaliśmy podziękowania.