• joomlaslide-rekrutacjakl7
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Jasełka szkolne 2017

We wtorek, 19 grudnia zorganizowane zostały w naszej szkole jasełka szkolne. Nasi najmłodsi uczniowie pod czujnym okiem pani Moniki Dunarowicz, pani Agaty Madziary oraz pani Magdaleny Mrozowskiej zaśpiewali jedną kolędę w języku polskim, drugą natomiast w języku francuskim. Pierwszoklasistów do występu przygotowała pani Magdalena Cebulska, a zaprezentowali oni bajkowe jasełka oraz kolędę „Gwiazdy tańczyły”. Nad występami starszej młodzieży czuwały pani Beata Tadaj, pani Magdalena Krakowiak oraz pani Jolanta Bobryk. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali uroczysty koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Jedna z uczennic zaprezentowała również taniec nowoczesny do samodzielnie ułożonej choreografii. W koncercie wzięli udział soliści, a także wyróżnione wcześniej klasy. Całość dopełniły występy chóru szkolnego, pod przewodnictwem pana Jacka Kwiatkowskiego. Nie można także zapomnieć o edukacyjnym aspekcie jasełek. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat pochodzenia kolęd i tradycji kolędowania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!