• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Jasełka szkolne 2017

We wtorek, 19 grudnia zorganizowane zostały w naszej szkole jasełka szkolne. Nasi najmłodsi uczniowie pod czujnym okiem pani Moniki Dunarowicz, pani Agaty Madziary oraz pani Magdaleny Mrozowskiej zaśpiewali jedną kolędę w języku polskim, drugą natomiast w języku francuskim. Pierwszoklasistów do występu przygotowała pani Magdalena Cebulska, a zaprezentowali oni bajkowe jasełka oraz kolędę „Gwiazdy tańczyły”. Nad występami starszej młodzieży czuwały pani Beata Tadaj, pani Magdalena Krakowiak oraz pani Jolanta Bobryk. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali uroczysty koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Jedna z uczennic zaprezentowała również taniec nowoczesny do samodzielnie ułożonej choreografii. W koncercie wzięli udział soliści, a także wyróżnione wcześniej klasy. Całość dopełniły występy chóru szkolnego, pod przewodnictwem pana Jacka Kwiatkowskiego. Nie można także zapomnieć o edukacyjnym aspekcie jasełek. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat pochodzenia kolęd i tradycji kolędowania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!