• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską

20 grudnia  dzięki uprzejmości pana redaktora Marka Jaromskiego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole panią Elżbietę Dzikowską - historyka sztuki, sinologa, podróżniczkę, reżysera i operatora filmów dokumentalnych, autorkę wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych, a także wystaw sztuki współczesnej. W spotkaniu zorganizowanym przez panią
Annę Szumel, panią Magdalenę Krakowiak oraz panią Beatę Tadaj udział wzięły trzy klasy: 3b,3c, 3d oraz wolontariusze z naszej szkoły. Pani Elżbieta Dzikowska z ogromną pasją przybliżyła młodzieży zawód podróżnika i reżysera filmów dokumentalnych, pokrótce opowiedziała o napisanych przez nią książkach oraz przedstawiała bardzo ciekawą prezentację opisującą jej dalekie podróże. Nasi uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek odnośnie życia w dalekich i egzotycznych krajach. Emocji było dużo, a na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.