• joomlaslide-rekrutacjakl7
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Koncert kolęd w Związku Sybiraków

W dniu 10 stycznia 2018 Wolontariusze pod opieką pani Magdaleny Krakowiak i pani Anny Szumel udali się do Związku Sybiraków na Woli i zaśpiewali dla Seniorów kolędy. Spotkanie rozpoczęło się od słodkiego poczęstunku, który przygotowali dla nas Seniorzy. W trakcie spotkania wysłuchaliśmy przejmujących historii losów Sybiraków i ich rodzin. Poznaliśmy hymn związku, obejrzeliśmy pamiątkowe kroniki. Spotkanie było bardzo wzruszające i zostanie w naszej pamięci na długo. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Na pamiątkę otrzymaliśmy książkę ze specjalną dedykacją o losach osób zsyłanych na Syberię, którą przekazaliśmy do biblioteki szkolnej. Wolontariusze rozdali Seniorom drobne, własnoręcznie przygotowane upominki. Związkowi Sybiraków dziękujemy za ciepłe przyjęcie, a Wolontariuszom za poświęcony czas. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Wolontariat projektu "Uśmiech Seniora".