• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

11.01.2018r. - Dzień Otwarty

W czwartek 11 stycznia o godz. 18.00 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów ubiegających się w przyszłym roku szkolnym do klas czwartych i siódmych. Spotkanie z kandydatami i ich rodzicami odbyło się w sali gimnastycznej. Podczas tego wydarzenia została przedstawiona oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019 przez dyrektora Wojciecha Barańskiego, panią wicedyrektor Beatę Strzelczyk oraz nauczycieli uczących. Rodzice oraz przyszli uczniowie poznali działania i projekty, jakie są realizowane w naszej szkole w ramach nauki już od wielu lat.

Po przedstawieniu oferty zainteresowani rodzice zwiedzili szkołę, obejrzeli sale lekcyjne, szatnię, salę gimnastyczną, bibliotekę, pracownie językowe i pracownie komputerowe. Mieli także możliwość uczestniczyć w doświadczeniach chemicznych wykonanych przez naszych uczniów pod czujnym okiem nauczyciela chemii. Poniżej fotorelacja.

Zapraszamy przyszłych kandydatów do naszej szkoły!