• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Musical "Fame"

Dnia 14 maja uczniowie naszej szkoły udali się do Parku Górczewska na musical „Fame” prezentowany przez zespół MAŁE MUSICALE. Musical „Fame” jest jednym z najbardziej znanych musicali na świecie. W 1980 r. reżyser Alan Parker nakręcił film muzyczny o tytule „Fame”, który był czterokrotnie nominowany do Oscara. Akcja musicalu toczy się w Nowym Jorku i opowiada o grupie studentów i nauczycieli. Pokazuje nadzieje i rozterki młodych artystów, którzy z wielkimi marzeniami wyruszają w świat. Spektakl jest wzbogacony muzyczną energią. Młodzi soliści pokazują swoje zdolności artystyczne poprzez śpiew, taniec oraz grę aktorską.

"MAŁE MUSICALE” to innowacja pedagogiczna Pałacu Młodzieży,rozbudzająca ambicje i pozwalająca realizować marzenia i pasje młodego pokolenia.