Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Dnia 22 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pan Dyrektor Wojciech Barański podziękował uczniom za ich wkład pracy w zdobywanie wiedzy oraz pogratulował im wyników w nauce. Podczas naszej uroczystości gościł także Burmistrz dzielnicy Bemowo Pan Michał Grodzki, który jest absolwentem naszej szkoły i zawsze chętnie nas odwiedza. Pan Burmistrz zabrał głos, życząc uczniom i pracownikom szkoły spokojnego odpoczynku. Pan Dyrektor podziękował również pani Iwonie Wiewiór, przedstawicielowi Rady Rodziców, za zaangażowanie w życie szkoły i wsparcie podczas różnych uroczystości.

Następnie odbyło się ślubowanie klas trzecich oraz uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. Kolejnym etapem było wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców dla uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego oraz laureaci konkursów kuratoryjnych.

Po oficjalnej części odbyła się część artystyczna. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swój talent i swoje pasje w różnych kategoriach. Na zakończenie uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw. Koordynatorem uroczystości była pani Aneta Rzeszutek, dekorację przygotowała pani Anna Rodziewicz, a chór przygotował i poprowadził pan Jacek Kwiatkowski.

Przed nami kolejny rok szkolny, ale póki co korzystajmy z wakacji. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku!