• joomlaslide-kreatywnebemowo

Ojczyźnie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Jeszcze głowa pełna wakacyjnych wspomnień a tu już trzeba przygotować tornistry do szkoły. 3 września rozpoczęliśmy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła się uroczystym apelem, przygotowanym pod opieką pani Magdaleny Mrozowskiej przez uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali krótki program artystyczny. Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, ponieważ zwiastuje powrót do szkolnych spraw i obowiązków. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji. Przypomniał o tym w swoim przemówieniu Pan Dyrektor Wojciech Barański, życząc wszystkim zgromadzonym sukcesów, zapału do pracy, wytrwałości oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.