• joomlaslide-zima
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Ślubowanie klas pierwszych

W czwartek 4 października klasy pierwsze świętowały bardzo ważny dzień w swoim życiu - Ślubowanie. Podczas uroczystości ślubowania głos zabrali Dyrektor Szkoły Pan Wojciech Barański, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo Pan Błażej Poboży oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Bagieńska. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego przystąpiono do aktu ślubowania. Uczniowie klas pierwszych z uwagą i przejęciem powtarzali słowa ślubowania. Następnie Pan Dyrektor z symbolicznym ołówkiem w ręku dokonał pasowania Maluchów na prawowitych uczniów Szkoły Podstawowej nr 364 im. Konstancji Markiewicz. Dzieci otrzymały z rąk Zastępcy Burmistrza nagrody książkowe, zaś od wychowawców pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia. Sztandar szkoły wyprowadzono, a recytacja uczniów i śpiew piosenek zachwyciły wszystkich zebranych. Dzieci spisały się znakomicie. Po inauguracji klasy pierwsze udały się wraz z wychowawcami oraz rodzicami do swoich sal lekcyjnych na poczęstunek.

Drogie Pierwszaki edukację szkolną czas zacząć!