ZIMA W MIEŚCIE 2019

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Szanowni Rodzice

W tym roku szkolnym program „Zima w mieście 2019” skierowany do uczniów  kl. I-VIII szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych - będzie realizowany w dniach: od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r..

Feryjne Placówki Edukacyjne czynne będą w godz. 7.00 – 17.30 w następujących szkołach:

Adres mailowy

ul. Szobera 1/3

664 62 07

ul. Oławska 1

638 61 28

ul. Czumy 8

665 14 38

Zgodnie z wytycznymi Biura Edukacji i Biura Sportu Urzędu m. st. Warszawy dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych nie mogą brać udziału w programie „Zima w mieście 2019”.

Uwaga:

Dotyczy  dzieci z oddziałów przedszkolnych w bemowskich szkołach.

W okresie ferii zimowych 2019 r. macierzyste szkoły mają obowiązek zapewnić opiekę wszystkim dzieciom uczęszczających  do oddziałów przedszkolnych w danej szkole.

Udział uczniów szkół podstawowych klas I - VIII i uczniów klas gimnazjalnych w zajęciach „Zima w mieście 2019” jest bezpłatny, natomiast korzystanie z posiłków jest płatne.

Rodzice uczniów wnoszą opłaty za żywienie  w wysokości 7 zł (za dwa posiłki, w tym jeden ciepły).

Rekrutacja uczestników do programu „Zima w mieście 2019”, prowadzona  będzie  elektronicznie. Nadzór nad tą rekrutacją sprawuje Biuro Edukacji m.st. Warszawy i będzie się ona odbywała zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Biuro Edukacji.

Harmonogram rekrutacji zostanie opublikowany niezwłocznie na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Bemowo i przesłany do szkół bemowskich z chwilą otrzymaniu go z Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji pod adresem:

oraz bezpośrednio w systemie zgłoszeń pod adresem: