• joomlaslide-zima
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Podsumowanie wyników sportowych - WOM

W dniu 7 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość podsumowania „Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy” w roku szkolnym 2017/2018. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 341 przy ulicy Oławskiej 3 . Na podsumowanie zaproszony został dyrektor szkoły pan Wojciech Barański oraz nauczyciel wychowania fizycznego pani Marzena Pietrasik oraz medaliści 51. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce: Monika Kamień i Antoni Borkiewicz. Uczniowie ci, w ubiegłym roku szkolnym, uzyskali wysokie wyniki sportowe.

Monika Kamień zdobyła ZŁOTY MEDAL w 51. Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na 100 m

Antoni Borkiewicz - ZŁOTY MEDAL w 51. Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w skoku wzwyż oraz BRĄZOWY MEDAL w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Płocku.

Zastępca Burmistrza Bemowa pan Grzegorz Kuca pogratulował uczniom i życzył dalszych osiągnięć.