• joomlaslide-kangur

Konkurs wiedzy o "Kamieniach na szaniec" - 25 marca

Dni Frankofonii - 18-22 marca

Bal gimnazjalny 2019

W piątek 22 lutego mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w balu gimnazjalnym. Uroczystość odbyła się w hotelu Holiday Park przy ul. Heroldów 1B. W organizację balu zaangażowani byli rodzice, którzy profesjonalnie przygotowali tę uroczystość dla swoich dzieci. Przemówienie rozpoczął pan Igor Ziniewicz, przedstawiciel Rady Rodziców, który wspomniał o trzech latach nauki w szkole, podziękował nauczycielom za okazane serce i zaangażowanie w edukację młodzieży. Podziękował także pani Ewie Olchowik za przygotowanie młodzieży do zatańczenia  poloneza.  Następnie głos zabrał pan Dyrektor Wojciech Barański, który życzył młodzieży sukcesów na dalszym etapie kształcenia i podziękował rodzicom za owocną współpracę. Po przemówieniu nasza młodzież przepięknie zatańczyła poloneza. Na twarzach niektórych rodziców pojawiły się łzy szczęścia i dumy. Bal był bardzo udany, a uczniowie bawili się wyśmienicie. To wyjątkowe wydarzenie pozostanie w naszych sercach, ponieważ cudownie było zobaczyć naszą młodzież taką dojrzałą, zżytą z kolegami i koleżankami, wspaniale bawiącą się.

Kochani przed Wami jeszcze egzamin gimnazjalny. W związku z tym życzymy Wam z całego serca prostych pytań, trafnych odpowiedzi i oczywiście wysokich wyników z egzaminu gimnazjalnego, jednocześnie rozsądnych decyzji w wyborze szkoły średniej!