Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Oznaki wiosny

W klasie 1 A wiosna zbliża się wielkimi krokami, bowiem zaczął się sezon na sianie roślin. To doskonała pora, by rozbudzać zainteresowania dzieci zmianami zachodzącymi w przyrodzie, tworząc sytuacje, które powodują zdziwienie, zaciekawienie, poznanie nowego środowiska przyrodniczego. My rozpoczęliśmy przygodę z przyrodą robiąc porządki w ogródku klasowym pod hasłem „W poszukiwaniu wiosny”. Pierwszym z etapów poszukiwania wiosny był spacer do ogródka – obserwowanie zieleniejącej trawy, zwrócenie uwagi na wygląd drzew i krzewów (pojawienie się pąków liści). Bezpośredni kontakt z przyrodą dostarczył dzieciom dużo satysfakcji. Celowość pracy i obserwacja zachęciła dzieci do dalszych działań. Dnia 8 marca rozpoczęliśmy parapetowe sianie kwiatków jednorocznych i warzyw. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.