Apel podsumowujący rok szkolny

Przerwa wakacyjna:

20 czerwca 2019 - 1 września 2019

Dzień Św. Patryka 2019

W tym roku szkolnym Dzień Św. Patryka obchodziliśmy w piątek 15 marca, a następnie w środę 20 marca. 15 marca uczniowie poszukiwali ukrytego przez leprechauna garnca ze złotem, czyli kubełka z cukierkami. Była to super zabawa dla dzieci, a łatwo nie było. Powiodło się uczniom z kl. 8 C i 1 B. Uczniowie brali udział w grach planszowych o Irlandii, przygotowanych i przeprowadzonych przez Emilkę Iwanicką z kl. 3 D. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy wręczone przez panią Emer O'Connell, Ambasador Irlandii w Warszawie.

20 marca odbył się uroczysty apel z udziałem pani Emer O'Connell, Ambasador Irlandii w Warszawie, pana Profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz przedstawicielki Rady Rodziców pani Doroty Bagieńskiej. Po powitaniu gości przez pana Dyrektora Wojciecha Barańskiego został zaprezentowany program artystyczny w wykonaniu uczniów. Uroczystość prowadziła Kasia Sagan z kl. 8 A i Kuba Grześkowiak z kl. 8 C. Mama Kuby Grześkowiaka upiekła wspaniały tort w kształcie zielonego kapelusza. Aż nie chciało się go kroić. Gratulujemy wypieku!

Uczniowie chwaleni byli przez panią Ambasador za umiejętności językowe i artystyczne. Apel przygotowała pani Krystyna Szymkowska. Natomiast pani Aneta Rzeszutek wspierała organizatorkę podczas spotkania z zaproszonymi gośćmi.