Apel podsumowujący rok szkolny

Przerwa wakacyjna:

20 czerwca 2019 - 1 września 2019

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Celem tego wydarzenia jest zwiększenie świadomości i wrażliwości na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się osoby z autyzmem oraz ich najbliżsi. We wszystkich klasach zostały przeprowadzone godziny wychowawcze nawiązujące do tego wydarzenia. A chętni uczniowie mieli na sobie ubrania w różnych odcieniach niebieskiego.

Klasa 1 A również wzięła udział w obchodach Dnia Autyzmu. Tego dnia, m.in. „zaświeciliśmy na niebiesko” ubierając się w odpowiedni strój. Dodatkowo wzięliśmy udział w zajęciach, oglądaliśmy i omawialiśmy prezentację. A uwieńczeniem wspólnej zabawy było wykonanie pracy plastycznej „Niebieska dłoń dla mojego przyjaciela”.