Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Dzień Ziemi 2019

W naszej szkole Dzień Ziemi obchodziliśmy  25 kwietnia. Tegoroczny Dzień Ziemi obchodzony jest pod hasłem „Chrońmy nasze gatunki” - rośliny i zwierzęta, które zagrożone są wyginięciem. W czwartek, w czasie przerw odbywały się konkursy, w których brali udział wszyscy uczniowie.

Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły w koszulkach w kolorach Ziemi - zielony, żółty, niebieski, brązowy i przypiętym do koszulki zdjęciem (rysunkiem) albo napisem wybranego gatunku zwierzęcia lub rośliny.

Uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum brali udział w konkursie na plakat pt.: „Chrońmy nasze gatunki” - ich prace eksponowane były na korytarzu podczas organizowanych konkursów.

Podczas godzinie wychowawczej 24 kwietnia wychowawcy przeprowadzili lekcję na temat zagrożonych gatunków.

W czwartek 25 kwietnia na dwóch długich przerwach na korytarzu odbywały się konkursy dla najmłodszych uczniów. Uczniowie klas 1 i 2 szukali kartonowych zwierzątek schowanych w różnych miejscach na korytarzu. A uczniowie klas 1, 2, 4, 5 wzięli udział w konkursach wiedzy i quizach przeprowadzanych przez uczniów klasy 4 A. Koordynatorem całej imprezy była p. Elżbieta Borowska.