Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Apel z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja

Dnia 8 maja w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja. Skierowany był do uczniów klas IV – VIII SP oraz klas 3 gimnazjalnych. Krótki  program przygotowali uczniowie klasy 4 A pod kierunkiem nauczycielki j. polskiego, pani Małgorzaty Kamińskiej. Uczniowie przybliżyli historię, znaczenie i skutki uchwalenia konstytucji. Powiedzieli również wiersze znanych poetów, a przedstawicielki chóru zaśpiewały kilka pieśni związanych z rocznicą, w tym Rotę Marii Konopnickiej. Podczas apelu pani Jolanta Mikusek wręczyła nagrody laureatom konkursów j. polskiego, które odbywały się na terenie szkoły w II semestrze (m.in. Konkurs wiedzy o Kamieniach na szaniec, Ojczyzna – polszczyzna, Klasowa powieść przygodowa).